Zidane jep lajmin shokues për Modricin

11:42 | 06 Maj 2019

Zinedine Zidane, ka dyshime rreth të ardhmes së Luka Modric pas shfaqjeve të fundit, raporton AS.

Zidane ka filluar të dyshojë se Modric ka kaluar krizën e tij dhe nuk do të jetë në gjendje të rimarrë formën që e fitoi Topin e Artë, përcjell ORAinfo.

Modric nuk dëshiron të largohet nga Madridi dhe bordi është i vendosur ta mbajë atë, pasi raportet e lidhën mesfushorin me Interin gjatë dimrit./ORAinfo/

Komento: