Zidane nuk është i interesuar ta dëgjojë për këtë lojtar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Zidane nuk është i interesuar ta dëgjojë për këtë lojtar

16:42 | 15 Mars 2019

James Rodriguez ka gjasa të bëjë një kthim në Real Madrid këtë verë.

Kolumbiani është afër përfundimit të kredisë së tij dyvjeçare me Bayern Munich, dhe shumë prej tyre pritet që marrëveshja të bëhet e përhershme në fund të sezonit përcjell ORAinfo.

Megjithatë, Bayern mund të mos jetë i gatshëm të paguajë € 43 milion (36 milionë funte) që do të kushtonte për të nënshkruar me James, që do të thotë se klubi i tij mëmë Real Madrid mund të detyrohet të kërkojë blerës të ri, me Zinedine Zidane nuk është e interesuar të mbajë shërbimet e tij në sezonin 2019/20.

Nëse kjo do të ndodhë, Real mund të kërkojë çmimin e tyre duke kërkuar 60 milionë euro (£ 51 milion)./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!