Zizu nuk ndalet, po e merr mesfushorin që e do edhe Milani – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Zizu nuk ndalet, po e merr mesfushorin që e do edhe Milani

21:16 | 14 Mars 2019

Zizu e do mesfushorin e Serie. A

Sergej Milinkovic-Savic është synimi i radhës i Real Madridit

Eder Militao tashmë është transferuar në Real Madridit, blerje që ndodhi pak ditë pas kthimit në stol të Zinedine Zidane, raporton Gazeta Express.

Sipas “El Chiringuito TV”, mesfushori i Lazios, Sergej Milinkovic-Savic, është kthyer në radarin e Real Madridit, pasi lojtari pëlqehet nga Zinedine Zidane.

Los Blancos tentuan për lojtarin e verën e kaluar, por Lazio kërkoi 120 milionë euro.

Megjithatë, raportohet se vlera e lojtarit tani mund të ketë rënë në 90 milionë euro.

Për lojtarin, interesohen edhe Milani, Interi dhe Manchester Unitedi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!