Zjarr i madh në një restorant në Ferizaj, lëndohen dy puntorë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zjarr i madh në një restorant në Ferizaj, lëndohen dy puntorë

12:49 | 07 Janar 2019

Një një restorant në Ferizaj,ka shpërthyer një zjarr i madh.

Dy persona kanë marrë lëndime pas shpërthimit të një zjarri në një restorant në Ferizaj

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e së dielës, ku përderisa po punonin në restorant, ka pasur rrjedhje vaji dhe ka shpërthyer zjarri.

Derisa viktimat kanë tentuar ta shuajnë zjarrin me ujë, masa e zjarrit është rritur dhe dy viktimat kanë pësuar lëndime trupore.

Viktimat janë dërguar për tretman të nevojshëm mjekësor, ndërkaq me rastin janë njoftuar inspektorët komunalë dhe rasti mbetet nën hetime.

Komento: