Zonjë e rëndë, Altuna Sejdiu po bën ‘dritë’ me këtë veshje me stil – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Zonjë e rëndë, Altuna Sejdiu po bën ‘dritë’ me këtë veshje me stil

15:16 | 24 Nëntor 2022

Altuna Sejdiu e njohur si Tuna, është një nga këngëtaret mjaftë të përfolura.

Ajo si nënë e dy fëmijëve,është dhe shumë aktive në rrjete sociale.

E se fundmi Tuna ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me stil unik rrugëve të Shkupit.

Me këtë veshje Tuna po duket një zonjë e rëndë.

Ajo po e dëshmon se ka shumë shije për veshje. /ORAinfo/

Komento: