ZYRTARE: Barella nënshkruan me gjigantin e madh – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

ZYRTARE: Barella nënshkruan me gjigantin e madh

21:42 | 12 Korrik 2019

Nicolò Barella është zyrtarisht një lojtar Inter.

Mesfushori italian i është bashkuar klubit nga Cagliari në një marrëveshje fillestare të kredisë për një vit, me detyrimin për të blerë, përcjell ORAinfo.

Ani pse u kërkua me ngulm nga shumë skuadra, Barella vendosi të i bashkohej nerazurrëve./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!