Aksident në Prishtinë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Aksident në Prishtinë

16:58 | 18 Mars 2018

Një aksident komunikacioni ka ndodhur para pak çastesh në Prishtinë.

Në aksidentin në rrugën “Luan Haradinaj” janë përfshirë dy vetura.

Nuk raportohet për të lënduar, derisa ekipet policore kanë dal në vendin e aksidentit.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!