28-vjeçarja thotë se burri i saj milioner, 53 vjeç, është një “hamshor në shtrat” – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

28-vjeçarja thotë se burri i saj milioner, 53 vjeç, është një “hamshor në shtrat”

09:50 | 18 Tetor 2022

Një nënë e re, burri milioner i së cilës është 25 vjet më i vjetër se ajo, pretendon se ai është dashnori më i mirë që ajo ka pasur ndonjëherë pasi ai është ‘si një hamshor’ në shtrat, pavarësisht se të huajt thonë se ai mund të jetë gjyshi i saj.

Leila dhe Bruce Griffin u takuan për herë të parë ndërsa ajo po kërkonte diçka të rastësishme me një “burrë të vendosur”, por dyshja u shoqëruan menjëherë dhe shpejt u bënë të pandashëm.

28-vjeçarja nga Enfield, në veri të Londrës, tha se sipërmarrësi 53-vjeçar dhe pronar i disa bizneseve i ra në sy pasi ai ishte financiarisht i qëndrueshëm, qesharak, me këmbë në tokë, i pjekur dhe një zotëri i vërtetë. Por nëna e një fëmije pohon se shkëndijat fluturuan edhe në dhomën e gjumit për shkak të lidhjes së tyre të madhe emocionale, siç e pranoi ajo – nëse i kishin sytë e lidhur, do të mendonte se ‘ai ishte 21 vjeçar, jo në të 50-at’.

Ata blenë një shtëpi së bashku vetëm katër muaj më vonë dhe u martuan këtë korrik. Por Leila thotë se të jetuarit në një shtëpi prej 1 milion dollarësh, të pasurit e një McLareni dhe zotërimi i disa automjeteve të tjera ka nxitur ‘xhelozi’ nga kritikët, transmeton Klankosova.

Leila, e cila është nga Enfield, në veri të Londrës, por tani jeton në Tampa, Florida, SHBA, tha: “Ai është 53 vjeç dhe është si një hamshor. Ai është i dashuri më i mirë që kam pasur ndonjëherë. Nëse do të bënim seks dhe unë do të kisha sytë e lidhur, do të thosha se ai ishte 21 dhe jo 53. Mendoj se është ndoshta lidhja emocionale që e bën atë të shkëlqyeshme dhe ai thjesht e di mënyrën e tij nëpër dhomën e gjumit. Bruce dhe unë jemi shumë të hapur dhe të sinqertë me njëri-tjetrin dhe me marrëdhënien tonë dhe e vërteta është se nëse ai nuk do të ishte financiarisht në situatën në të cilën ndodhet, nuk do të isha takuar me të”.

Komento: