500 euro për një postim në Instagram, Atdheu e mposht edhe humoristin e njohur shqiptar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

500 euro për një postim në Instagram, Atdheu e mposht edhe humoristin e njohur shqiptar

14:11 | 03 Maj 2021

Ia kalon Ermal Mamaqit, Atdheu i Përputhen po merr para të majme nga Instagrami.

Instagrami është një biznes i sigurt për të gjithë figurat publike sot.

Por çmimi i pagesës se tyre vije ne baze te fansave dhe influencës qe kane.

Për shembull ne pak muaj personazhet e Përputhen kane arritur te kapin pagesa shume te mira.

Atdheu është një nder personazhet qe paguhet mjaft mire, ai merr 500€ për një postim, shifër të cilën e ka mundur dhe Ermal Mamaqin.

Mamaqi paguhet rreth 300€ ndërkohë qe Atdheu ka shifrën me te larte.

E pra mesa duket bukuroshi i Perputhen ka marr goxha reklama edhe nga personazhet qe kane vite ne ekran.

Komento: