A e keni parë vjehrrën e Mihrijes? Shikojeni çfarë zonje është – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A e keni parë vjehrrën e Mihrijes? Shikojeni çfarë zonje është

16:00 | 14 Maj 2021

Mihrija i paska vjehrrinë gjallë e të fortë.

Dje gjatë ditës se Fitër Bajramit nuk kanë munguar fotot familjarë të artistëve tanë.

Mes tyre edhe Mihrija dhe Naimi përveç që kanë sjellë foto të tyre si një çift i lumtur, ata sollën edhe foto me prindërit e këtij të fundit, shkruan Kosovarja.

Si rrallë herë publiku ka rastin ti njohë prindërit e Naimit e vjehrrinë e Mihrijes, të cilët qenkan goxha të mbajtur.

Ndërkohë që kjo është një nga fotot e para që i shohim kështu bashkë, lirshëm mund të themi se po duken tamam si një familje e kompletur.

Komento: