A e mbani në mënd kur Leonora Jakupi ishte një kaçurrele natyrale? Ja sa bukur dukej – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A e mbani në mënd kur Leonora Jakupi ishte një kaçurrele natyrale? Ja sa bukur dukej

08:52 | 25 Maj 2019

Paraqitja dhe elegance e saj tërheqin çdo herë vëmendjen.

Leonora Jakupi Një artiste e suksesshme që dha shumë për muzikën e mirëfilltë shqipe.

Për vite të tëra në skenën muzikore, Leonora Jakupi ka arritur të jetë nga këngëtarët më të pëlqyera të estradës, shkruan “Kosovarja”.

Kjo falë projekteve muzikore të realizuara në mënyrën më të bukur.

Përveç si këngëtare e zonja, ajo njihet edhe si femër e bukur dhe me shumë stil

Eleganca nuk i mungon në asnjë paraqitje, e dallohet për stilin e veçantë e unik.

Sa e shohim kaçurrele, sa me një apo tjetër stilt ë flokëve, po sharmin dhe ëmbëlësinë e ka pasur edhe në fillimet e saj të karrierës.

Një vajzë e këndëshme me flokë kaçurrela natyrale, ishte në vitet e ’90, ku e këndoj këngën “Gjermania”.

Sa ka ndryshuar ndër vite, shikojeni e vlerësojeni vet.

Komento: