A është në lidhje dashurie Rita? Zbulon vetë ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A është në lidhje dashurie Rita? Zbulon vetë ajo

18:16 | 26 Maj 2019

Rita Ora, është emri më i përfolur i mediave botërore.

Rita Ora është emër shumë i pranishëm në mediat rozë për jetën e saj private, shkruan lajmi.net

Rita Ora është supozuar se ka qenë e lidhur me meshkuj të njohur të shoubizit siç janë, Bruno Mars, Rob Kardashian dhe Asap Rocky.

E tani është raportuar se ajo po lidhet edhe me emrin e Liam Payne, pasi dyshja janë parë kohëve të fundit nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Por këngëtarja ka hedhur këto hipoteza poshtë duke thënë se ajo dhe Liam janë thjesht miq dhe asgjë më shumë.

Komento: