A i ribashkua Blero me Afronën? Kjo foto zbulon diçka – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A i ribashkua Blero me Afronën? Kjo foto zbulon diçka

10:09 | 06 Korrik 2022

Blero në tavolinë me dy gota verë. A mos po pi me Afronën?

Çifti Blero dhe Afrona ka disa javë që u raportua se kanë një krisje në marrëdhënien e tyre.

Dyshja ende nuk kanë asnjë fotografi të përbashkëta në rrjetet sociale e as nuk ndiqen me njëri tjetrin, shkruan Kosovarja.

Nëse janë rikthyer sërish nuk është e sigurt por një fotografi e postuar së fundi nga këngëtari ngjalli dyshimet se është nën shoqërinë e blogeres.

Blero ka postuar një imazh ku janë dy gota verë dhe pikërisht në një nga restorantet e Zvicrës.

Komento: