A ia mori të dashurin shoqes? Publikohen pamje kur Bora e Trixa rrinin bashkë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A ia mori të dashurin shoqes? Publikohen pamje kur Bora e Trixa rrinin bashkë

14:34 | 04 Dhjetor 2021

Publikohen momente të Borës dhe Beatrix kur ishin shoqe të mira.

Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj janë dyshja më e komentuar në mediet rozë, shkak kryesor Donald Veshaj.

Beatrix ka treguar ditën e djeshme se është dashuruar në Donaldin dhe vendosi publikisht t’i kërkoj falje Borës, shkruan Blic

Kjo u kritikua në masë të madhe nga ndjekësit e këngëtares duke e konsideruar si “tradhti” ndaj Borës pasi dyshja njiheshin edhe shumë më parë.

Për një miqësi të mirë mes tyre para disa vitesh e tregon edhe kjo video më poshtë.

Komento: