A pati marrëdhënie mes Kiarës dhe Luizit, ja çka ndodhi mbrëmë në orët e vona në suitë! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A pati marrëdhënie mes Kiarës dhe Luizit, ja çka ndodhi mbrëmë në orët e vona në suitë!

10:50 | 19 Mars 2023

Luleshtrydhe dhe përqafime në suitë, momente romantike mes Kiarës dhe Luizit

Kiara dhe Luizi shkuan mbrëmë në suitën ku do të flenë deri të martën.

Të surprizuar nga ambienti i bukur dhe roamantik, çifti u shpreh më se i lumtur nga surpriza.

Ishte Kiara ajo që kërkoi suitën nga Vëllai i Madh, si një prej fituesve të sfidës së imitimeve.

Ndërkaq nuk kanë munguar as batutat nga Luizi, icili tha se kjo nuk është surprizë por “torturë”, pasi në dhomë ka kamera.

Siç duket dhe nga video Kiara dhe Luizi e kanë nisur mbarë natën mbrëmë, duke bërë lojra në dhomë dhe duke ngrënë luleshtrydhe.

PAMJE:

Komento: