A po agjëron Shkurta dhe burri i saj, e zbulon vajza e tyre – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

A po agjëron Shkurta dhe burri i saj, e zbulon vajza e tyre

20:29 | 24 Maj 2019

Shkurte Fejza është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur këtë kohë ne media e në publik, shkruan ORAinfo.

Janë vajzat e saj, Besiana e Agnesa ato që po komentohen shumë.

Besiana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka dal për kafe bashkë me të dashurin dhe prindërit.

Me këtë foto ajo ka zbuluar se ata nuk po agjërojnë./ORAinfo/

Komento: