Adea shfaqet nga dhoma e hotelit, veshja e saj merr gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adea shfaqet nga dhoma e hotelit, veshja e saj merr gjithë vëmendjen

22:40 | 02 Dhjetor 2019

Adea Pula është këngëtarja që u bë e njohur për publikun që kur ishte e vogël.

Ajo u bë e preferuara e të gjithë fëmijëve dhe ashtu mbeti për shumë vite, përcjell ORAinfo.

Adea tani është larguar nga skena mirëpo ende vazhdon të jetë shumë e pëlqyer.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale ku publikon imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Se fundi ajo ka publikuar një foto nga dhoma e hotelit.

E veshur në mënyrë sportive, Adea shfaqet në femër shumë e lëzetshme. /ORAinfo/

Komento: