Adelina harroi muzikën? Nuk do të besoni çfarë profesioni ka nisur – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Adelina harroi muzikën? Nuk do të besoni çfarë profesioni ka nisur

19:49 | 15 Maj 2019

Adelina Tahiri është këngëarja shqiptare nga Maqedonia e që për publikun u bë e njohur që në daljen e parë.

Ajo është tejet e përfolur, sidomos në këto vitet e fundit kur u lidh me burrin maqedonas 50-vjeçar e me të cilin tani ka një djalë, përcjell ORAinfo.

Adelina ka një kohë të gjatë që nuk ka publikuar asnjë projekt të ri muzikor.

Pas lindjes ajo ka filluar të merret më një ‘profesion’ të ri e që është shitja e produkteve për dobësim e për të cilin ajo po merr lëvdata të shumta./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!