Adelina Ismaili rikthehet pas në kohë, me këtë kujtim ka emocionuar të gjithë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina Ismaili rikthehet pas në kohë, me këtë kujtim ka emocionuar të gjithë

23:45 | 09 Gusht 2020

Adelina Ismaili është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare.

Edhe pse u largua për një kohë nga skena pasi u martua dhe u bë nën e një djali, tani ajo është kthyer në Kosovë dhe ka filluar të bëhet aktive si më parë, shkruan ORAinfo.

Adelina është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot këngëtarja e njohur është ‘rikthyer’ në kohë, duke kujtuar kështu albumin e saj të vjetër./ORAinfo/

Komento: