Adelina po “thehet në këmbë”, shikoni sa shumë është dobësuar – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina po “thehet në këmbë”, shikoni sa shumë është dobësuar

20:17 | 01 Qershor 2019

Ajo është femra më e përfolur në show-bizz.

Adelina Tahiri vazhdon të tregohet aktive në rrjetet sociale, për dallim nga skena muzikore. Ajo po mundohet që fansat e saj t’i mbajë afër.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi të re e cila dukshëm zbulon se ajo ka rënë në peshë më shumë se që duhet.

Ndonëse tejet e përkushtuar pas jetës së saj familjare, Adelina anash nuk po i lë aspak pozat e ndryshme- shkruan Indeksonline.

Nga ana tjetër, martesa me biznesmenin maqedonas ka bërë që ajo të ketë një jetë luksoze. Porse, sa është e kënaqur me veturat luksoze dhe garderoben firmato … shpresojmë të na e thotë vet ajo!

Komento: