Adelina publikoi foton më të ëmbël me burrin, veshja e saj mori gjithë vëmendjen – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina publikoi foton më të ëmbël me burrin, veshja e saj mori gjithë vëmendjen

17:35 | 21 Dhjetor 2019

Adelina Tahiri dhe burri i saj po vazhdojnë të jenë tejet të përfolur në publik.

Këngëtarja është shumë e përfolur për jetën e saj tejet-luksoze, përcjell ORAinfo.

Adelina nuk heziton të jetë shumë aktive me pastime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet se ka shkuar bashkë me burrin në pushime, e është veshja e saj ajo që mori gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Komento: