Adelina Thaçi ia bën ‘zemrën mal’ vjehrrës, kështu dalin në kafe bashkë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina Thaçi ia bën ‘zemrën mal’ vjehrrës, kështu dalin në kafe bashkë

22:42 | 01 Dhjetor 2021

Adelina Thaçi del për kafe me vjehrren.

Re e vjehërr pasditen e sotme kanë vendosur ta shijojnë nga një kafe në një nga lokalet e Prishtinës.

Këngëtarja e mirënjohur kosovare, Adelina Thaçi shpesh zgjedh të postoj në rrjete sociale foto nga përditshmëria e saj, shkruan Kosovarja.

E, sot, ajo ka treguar që nën shoqërinë e të shoqit, vajzave dhe vjehrres së saj ka kaluar një pasdite të këndshme dhjetori.

Adelina është një nga zërat apsolut të skenës sonë dhe nga ato këngëtare që përqon pozitivitet dhe thjeshtësi.

Komento: