Adelina ‘tranohet’ pas ndarjes nga burri 50-vjeçar, vishet më provokative se asnjëherë më parë

14:26 | 05 Qershor 2023

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, përcjell ORAinfo.

Por, ajo ende nuk ka dhënë një mohin ose konfirmim në lidhje me këtë gjë.

Megjithatë, në fotografinë e fundit ajo po duket më provocative se asnjëherë më parë./ORAinfo/

Komento: