Adelina vazhdon të reklamojë rrobat e shtrenjta që ia blen burri i saj milionerë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelina vazhdon të reklamojë rrobat e shtrenjta që ia blen burri i saj milionerë

20:41 | 28 Maj 2019

Adelina reklamon rrobat.

Adelina Tahiri vazhdon me avazin e njëjte.

Ajo nuk po ndalet së reklamuari rrobat e saj firmato.

Martesa me biznesmenin maqedon, duket se e ka ndryshuar më shumë se që duhet atë.

Tahiri, ndonëse nënë e një djali po arrin të mbahet si mos më mirë.

Edhe në fotografinë e re të publikuar në llogarinë e saj në Instagram ajo shfaqet me plotë stil dhe në formën e duhur.

Komento: