Adelinën e fotografojnë fshehurazi në pushime, ia ‘zbulojnë’ pamjen e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adelinën e fotografojnë fshehurazi në pushime, ia ‘zbulojnë’ pamjen e vërtetë

19:14 | 30 Qershor 2020

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo është shfaqur nga pushimet dhe po duket tejet atraktive.

Duket se kur është shkrepur kjo fotografi, Adelina nuk ka qenë në dijeni./ORAinfo/

Komento: