Adrola sapo doli nga frizerja, është bërë tamam si ‘kukull’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Adrola sapo doli nga frizerja, është bërë tamam si ‘kukull’

17:45 | 01 Dhjetor 2020

Është njëra prej modeleve më të bukura shqiptare.

Adrola Dushi lirshëm mund të thuhet se rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale, shkruan ORAinfo.

Se është njëra prej femrave më atraktive dhe më tërheqëse e dëshmon në ҫdo paraqitje të saj.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo ka dal nga frizerja dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: