Afërdita marton vëllain, kunata e saj bëhet nusja me e bukur me vello si të princeshave – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afërdita marton vëllain, kunata e saj bëhet nusja me e bukur me vello si të princeshave

21:27 | 28 Maj 2019

Vëllai i Aferdites është martuar.

Afërdita Dreshaj bashkë me motrën Jehonën ishin në dasmë të vëllait të tyre

Këngëtarja dhe modelja Afërdita Dreshaj kanë qenë të pranishëm në dasmën e vëllait të tyre, Arbër Dreshaj në Neë York.

E në këtë rast pos çiftit vëmendjen e kanë tërhequr edhe dy motrat Dreshaj.

Të dy motrat ishin të veshur me fustane të bardha.

Komento: