Afërdita na prezanton me djalin e saj të vetëm, kaq i bukur është bërë ai – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afërdita na prezanton me djalin e saj të vetëm, kaq i bukur është bërë ai

18:09 | 29 Maj 2019

Që nga dalja e parë në skenë, Afërdita Demaku u bë një ndër më të pëlqyerat e publikut.

Këngët e saj nuk mungojnë në pothuajse asnjë dasmë e festë tjetër familjare, përcjell ORAinfo.

Afërdita është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private krahas asaj profesionale.

Ajo është e martuar dhe ka dy fëmijë.

E së fundi, djali i saj i vetëm festoi ditëlindjen e 19-të e Afërditë nuk hezitoi ta urojë me fjalët ëm emocionuese./ORAinfo/

Komento: