Afërdita vishet e rregullohet për të dal me burrin, po duket si zonjë e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Afërdita vishet e rregullohet për të dal me burrin, po duket si zonjë e vërtetë

16:21 | 19 Maj 2019

Afërdita Demaku është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo tashmë ka filluar të këndojë bashkë me vajzën e saj, shkruan ORAinfo.

Afërdita është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se ka dal bashkë me burrin dhe po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!