Afrona e zonja edhe në kuzhinë, ja çfarë ka përgatitur sonte për darkë

23:01 | 14 Janar 2019

Afrona Dika dhe këngëtari Blero janë tani një ndër çiftet më të përfolura të estradës.

Ata janë të fejuar dhe për pak muaj pritet të bëjnë edhe dasmën e tyre, e që është e përfolur ende pa ndodhur, përcjell ORAinfo.

Blero dhe Afrona janë shumë aktivë në rrjetet e tyre sociale, dhe pothuajse çdo ditë postojnë fotografi nga jeta e tyre.

E sot, Afrona ka postuar një video ku ka treguar për ushqimin qe ka përgatitur për darkë. Patate me ‘shpatell e kaçik’ është specialitet për sonte që ka përgatitur Afrona. /ORAinfo/

Komento: