Afrona shfaqet rrugëve të Zvicrës, me këtë veshje po duket një zonjë e vërtetë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
0 °C

Afrona shfaqet rrugëve të Zvicrës, me këtë veshje po duket një zonjë e vërtetë

22:17 | 07 Nëntor 2019

Afrona Dika është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Bleros.

Çifti janë martuar para pak javëve ku bënë një dasmë tejet madhështore e që po bënë bujë ende, përcjell ORAinfo.

Pas dasmës, Afrona nuk po mungon me postime në rrjete sociale.

Ajo sot ka publikur një foto ku shfaqet e veshur me pallot të gjatë e të kombinuar me çantë.

Në këtë pamje, Afrona po duket një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!