Afronës i organizojnë festë të madhe për ditëlindje, dalin pamjet nga atmosfera atje – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Afronës i organizojnë festë të madhe për ditëlindje, dalin pamjet nga atmosfera atje

21:45 | 09 Gusht 2020

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se po kalojnë shumë mirë në organizimin e ditëlindjes së saj./ORAinfo/

Komento: