Agnesa si të ishte 15 vjeçe – linjat e saj të formësuara e bëjnë ata të duket tejet seksi – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Agnesa si të ishte 15 vjeçe – linjat e saj të formësuara e bëjnë ata të duket tejet seksi

23:03 | 15 Maj 2021

Agnesa Vuthaj është një ndër emrat më të njohur në mediat rozë.

Me linjat perfekte që ka, ajo gjithmonë kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Pasi që pozon në forma të ndryshme, shumicën e kohës shfaqet provokuese dhe e veçantë.

Këtë herë, me një foto nga plazhi ajo duket perfekte.

Pasi që ka ndjekës të shumta, sigurisht ka goditur në formën më të mirë të gjithë ata që e shohin.

Po ashtu, ajo ka pranuar komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Komento: