Agnesa vishet njësoj me mbesën e saj për ditën e fëmijeve, nuk mund ta besoni sa shumë ngjajnë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Agnesa vishet njësoj me mbesën e saj për ditën e fëmijeve, nuk mund ta besoni sa shumë ngjajnë

17:10 | 01 Qershor 2019

Agnesa Vuthaj është modelja shumë e njohur dhe e pëlqyer kosovare.

Ajo u bë tejet e përfolur që në vitin 2004 kur u zgjodh Miss Albania, përcjell ORAinfo.

Agnesa karakterizohet ende po me atë bukuri dhe thjeshtësi që në momentin ku u prezantua.

Duket se këtë e ka trashëguar edhe tek mbesa e saj e cila po bëhet një Agnesë e vogël./ORAinfo/

Komento: