Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë, sjell imazhin e djalit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të parë, sjell imazhin e djalit

15:24 | 22 Dhjetor 2019

Ajo është bërë nënë për herë të parë.

Hazal Kaya është njëra ndër aktoret më të kërkuara në Turqi.

Ajo arriti të bëhet e njohur për rolet e ndryshme në serialet më të ndjekur. Ajo dhe bashkëshorti i saj aktori, Ali Atay janë bërë prindër të një djali për herë të parë, të cilin e pagëzuan me emrin Fikret Ali.

Dyshja në rrjetet sociale kanë publikaur fotografinë e njëjte të realizuar në momentet e para të lindjes.

Vogëlushi erdhi në jetë para dy jave mirëpo, çifti lajmin e bëri të ditur para disa dite. Në Kosovë , Hazal arrit të fitoj famë me rolin e “Nihalit” te seriali “Dashuri e ndalur”. Hazali dhe Aliu i thanë po njëri-tjetrit në muajin shkurt.

Komento: