Albani me fjalët më emocionuese për ditëlindjen e Miriamit, por nuk do të besoni sa vite mbushi ajo – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Albani me fjalët më emocionuese për ditëlindjen e Miriamit, por nuk do të besoni sa vite mbushi ajo

14:14 | 30 Maj 2019

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë çifti më i pëlqyer dhe më i dashur nga publiku i të gjitha trojeve shqiptare.

Janë tekstet e ndjeshme të Albanit ato që morën zemrat e miliona dëgjuesve shqipfolës, përcjell ORAinfo.

Ata kurorëzuar dashurinë e tyre 12-vjeçare me një martesë ceremoninë e së cilës e bënë para pak ditëve.

Sot, Miriami feston ditëlindjen e 34 e Albani nuk ka hezituar ta urojë atë me fjalët më emocionuese./ORAinfo/

Komento: