Albatriti i dashuruar ‘kokë e këmbë’, kështu ia shpreh dashurinë Egzonës në publik – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Albatriti i dashuruar ‘kokë e këmbë’, kështu ia shpreh dashurinë Egzonës në publik

09:09 | 11 Maj 2021

Albatriti në publik e shpreh dashurinë për Egzonën.

Egzona dhe Albatriti janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë.

Duke qenë aktiv me postime nga më të ndryshmet, dyshja shpesh kalojnë në lajm, shkruan Kosovarja.

Bashkë me fëmijët, ata shprehin lumturinë që kanë në forma të shumta.

Në këtë imazh që ka postuar Egzona ajo duket e mrekullueshme saqë Albatriti nuk rezistoi duke ia shprehur dashurinë publikisht, duke i komentuar ‘Te dua’.

Theksojmë, çifti janë prindër të 3 fëmijëve.

Komento: