Albatritit i hyn “vetja në qejf” pas ndryshimit në flokë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Albatritit i hyn “vetja në qejf” pas ndryshimit në flokë

17:26 | 01 Shkurt 2023

Albatriti nuk i ndal fotot pas ndryshimit në flokë.

Albatrit Muqiqi ka bërë një ndryshim drastik në flokë.

Javë më parë, përmes një imazhi këngëtari ka publikuar pamjen e tij të re, ku shihet se ka mbjellur flokët, shkruan Kosovarja.

Pra, më këtë ndryshim ai nuk po i ndal fotot e shumta për ndjekësit që ka në rrjete sociale.

Me këto pamje, duket se po i shkojnë shumë dhe ai duket shumë më ndryshe se herat e tjera.

Komento: