Alberije Hadërgjonaj zbulon se si e tradhtoi ish-bashkëshorti – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Alberije Hadërgjonaj zbulon se si e tradhtoi ish-bashkëshorti

10:36 | 22 Shkurt 2021

Alberije Hadërgjonaj rrëfen se si e tradhtoi ish-bashkëshorti: Kishte para, ishte normale të tundohej nga vajzat e bukura.

Alberije Hadërgjonaj është ndër këngëtaret shqiptare që për vite me radhë është pëlqyer nga audience e gjerë.

Ajo gjithmonë ka sjellë projekte të shumta muzikore, përfshirë këtu edhe bashkëpunime me emra të njohur.

E ftuar në emisionin NIN, Albërija ka zbuluar të pathëna nga jeta e sa personale, përkatësisht rreth martesës që kishte pasur.

Artisja qysh më parë e kishte pranuar se ish-bashkëshorti e kishte tradhtuar, por kësaj radhe tregoi shkakun e veprimeve të tij.

“Ish-bashkëshorti im pati suksese në biznes dhe u bë shumë i fuqishëm dhe ishte shumë i ri, madje bukurosh. Sa hyri demokracia në Shqipëri, shqiptaret janë të bukura, kishte para dhe normalisht tundohesh kur i ke gjithë ato bukuroshe përreth”, u shpreh ajo.

Ndërsa është pjekur edhe më shumë në moshë, Albërija këtë e mori me sportivitet kësaj radhe veprimin e ish-bashkëshortit.

Ndërkohë, ajo u shpreh se ndonëse edhe mund të ketë ndonjë lidhje dashurie në të ardhmen, për t’iu mos bërë barrë vajzave të saj.

Komento: