Almeda ka marrë një dhuratë nga Agnesa Vuthaj sot, reagimi i saj do t’ju befasojë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Almeda ka marrë një dhuratë nga Agnesa Vuthaj sot, reagimi i saj do t’ju befasojë

13:03 | 26 Maj 2019

Almeda Abazi është modelja shumë e njohur shqiptare dhe që karrierën e saj pasi u shpall Miss Albania e vazhdoi Turqi.

Ajo atje tani është martuar me aktorin shumë të njohur Tolgahan Saisman, përcjell ORAinfo.

Para pak javëve çifti janë bërë prindër për herë të parë dhe djalin e tyre e kanë quajtu, Efehan.

Almeda është shumë aktive në rrjete sociale dhe sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet një cucëll që e ka marrë dhurata nga Agnesa Vuthaj dhe një shoqe tjetër e saj./ORAinfo/

Komento: