Almeda sapo publikoi foton e parë të djalit, kjo është fotoja me e ëmbël familjare – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Almeda sapo publikoi foton e parë të djalit, kjo është fotoja me e ëmbël familjare

22:13 | 21 Maj 2019

Alemda publikon foto me Tolgan dhe djalin e tyre.

Bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi-Sayışman dhe aktori i njohur turk, Tolgahan Sayışman më 5 maj janë bërë prindër për herë të parë.

Çifti janë bërë prindër të një djali, të cilin e pagëzuar me emrin, Efehan, shkruan rtv21.tv

Para pak minutash, Almeda në Instagram ka publikuar portretin e parë familjar të realizuar ditën e parë të lindjes së Efehanit.

Në fotografi modelja shihet më e emocionuar se kurrë, teksa sytë i ka të mbushur me lotë duke e mbajtur në duar vogëlushin e saj.

“Pas lindjes në prehrin tonë, momenti i parë kur e kemi mbajt melekun tonë“, ka shkruar Almeda në Instagram.

Kujtojmë se, Tolgahan dhe Almeda dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar në vitin 2017.

Komento: