Almedën e ka ‘transformuar’ shtatzënia, ja si duket në postimin e fundit

12:37 | 16 Dhjetor 2018

Almeda Abazi është modelja e njohur shqiptare e cila në moshë fare të re u shpall miss Albania, dhe që nga atëherë ajo shkoi në Turqi ku edhe jeton.

Ajo u martua me aktorin shumë të njohur turk,Tolgahan Saisman, e që në publikun shqiptar njihet më shumë me rolin e saj të ‘Çënarit’ në serialin turk ‘Lale Devri’, shkruan ORAinfo.

Almeda dhe burri i saj janë në pritje të fëmijës së tyre të parë, dhe gjatë kësaj shtatzënie Almeda ka ndryshuar shumë, e këtë na e dëshmojnë fotografitë e shumta që I poston./ORAinfo/

Komento: