Andi është me fat, kështu rregullohet Gresa kur del me të në restorant! – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Andi është me fat, kështu rregullohet Gresa kur del me të në restorant!

11:17 | 14 Mars 2023

Andi Artani është bërë pjesë e “BBVK” dhe për pak nuk arriti deri në gjysmëfinale.

Andi, gjatë qëndrimit në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”, krijoi lidhje me modelen Gresa Hoti.

Mirëpo as kjo e fundit nuk arriti të shkonte në finale.

E pas daljes nga shtëpia me e famshme në Kosovë, Andi dhe Gresa po e shijojnë lidhjen pranë njëri-tjetrit.

Andi madje ditë me parë e ka dërguar Gresën tek familja e tij.

Se fundmi Gresa ka publikuar disa imazhe ku shfaqet me e bukur se kurrë me parë.

E rregulluar me shumë stil, Gresa do ta ‘shkrijë’ Andin kur ta sheh. /ORAinfo/

Komento: