Andrra sapo doli nga frizerja, do ta ‘shkri’ Sinanin me këtë pamje sonte – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Andrra sapo doli nga frizerja, do ta ‘shkri’ Sinanin me këtë pamje sonte

20:11 | 09 Prill 2019

Andrra Destani, u bë emër i njohur në mediat që kur ajo bëri publike lidhjen e saj me këngëtarin e njohur, Sinan Hoxha.

Lidhja e tyre e dashurisë u bë edhe më serioze pasi ata e kurorëzuan atë me martesë.

Një vit më vonë erdhi në jetë djali i tyre, Ansi, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në postimin e sontëm ajo është shfaqur e rregulluar tejet bukur dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Komento: