Antonio Conte dhe Inter pranë ‘divorcit’ – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Antonio Conte dhe Inter pranë ‘divorcit’

00:03 | 03 Gusht 2020

Rriten tensionet, Conte dhe Inter pranë ‘divorcit’.

Sipas raporteve të reja nga Sky Sport Italia, tensionet janë shumë të larta mes Antonio Conte dhe Inter dhe duket se largimi i tij është një mundësi e vërtetë tani.

Sipas transmetuesit italian të dy palët janë “më larg se kurrë” dhe Conte nuk dëshiron një vit tjetër në Inter si ky.

Menaxhmenti i Interit nuk pajtohen me fjalët e tij dhe ata mendojnë se kanë treguar ambicie për të fituar.

Në qoftë se nuk ndodh diçka e jashtëzakonshme në takimin mes Zhang & Conte, duket se ky i fundit do të largohet.

Allegri është në pole-postition për të qenë zëvendësuesi i tij.

Komento: