Arbana në këtë mënyrë ka një këshillë për Luizin dhe Kiarën – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arbana në këtë mënyrë ka një këshillë për Luizin dhe Kiarën

12:19 | 22 Mars 2023

Arbana këshillon çiftin: Bëni dashuri, në Big Brother në botë kënaqen.

Olta, Luizi dhe Kiara janë përfshirë në një debat mbrëmjen e të martës gjatë prime pasi Olta mendon se mes Kiarës e Luizit nuk ka më kimi. Për këtë ajo iu referua raportit të tyre në suitë.

Luizi e pyeti Oltën nëse ajo do bënte diçka më shumë po të ishte në vendin e tyre dhe Olta e mohoi. Këtu ndërhyri Arbana duke i thënë Oltës dhe Kiarës se nuk është turp të bësh dashuri.

“E kam dëgjuar ta thoni këtë sikur është ndonjë turp i madh. Nuk ka asgjë të keqe. Në gjithë Big Brother nëpër botë bëjnë dashuri njerëzit, kënaqen. S’po bëni mëkat”, u tha Arbana.

Komento: