Arbenita vishet me fustan të ngushtë, do ta ‘shkrijë’ Feron me pamjen e saj – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arbenita vishet me fustan të ngushtë, do ta ‘shkrijë’ Feron me pamjen e saj

14:39 | 21 Maj 2019

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron, shkruan ORAinfo.

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta.

Sot ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur me një fustan të ngushtë e me shumë stil.

Kaq joshëse po duket ajo, lum Fero qe e ka të dashur. /ORAinfo/

Komento: