Arbenitës s’po i besohet ende që është bërë nënë – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arbenitës s’po i besohet ende që është bërë nënë

14:24 | 14 Maj 2021

Arbenita Ismaili: S’po e besoj ende që jam bërë nënë.

Fero dhe Arbenita janë bërë prindër javë më parë.

Dyshja simpatike janë gëzuar me një vajzë, të cilën e kanë quajtur Nina, shkruan Kosovarja.

Ndërkohë që ai dhe Arbenita kohë pas kohe sjellin imazhe të Ninës, por që ende nuk ia kanë zbuluar fytyrën.

E sot modelja, ka sjellë një imazh me vajzën por vëmendje mori mbishkrimi saj: “Spo mund ta besoj që jam bërë nënë”.

Komento: