Arbnora Ademaj lë nën ‘hije’ të gjitha, mahnit me dukjen e fundit – Ora Info Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet

Arbnora Ademaj lë nën ‘hije’ të gjitha, mahnit me dukjen e fundit

17:33 | 02 Dhjetor 2019

Arbnora Ademaj është ish-missi i njohur kosovar që u bë tejet e përfolur në publik që daljen e parë.

Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në emisione të ndryshme televizive, përcjell ORAinfo.

Paraqitjet e Arbnorës plot stil dhe linjat e saj në ‘top formë’ e bëjnë të jetë tejet e komentuar.

Ajo ështëshumë aktive në rrjete sociale.

Së fundi, Arbnora ka publikuar disa imazhe ku shfaqet më në formë se kurrë./ORAinfo/

Komento: