Arbnora është një nuse ‘perfekte’, ja çfarë ka gatuar për prindërit e Taulantit

19:48 | 13 Dhjetor 2018

Arbnora Nuredini është e fejuara e futbollistit shumë të njohur shqiptar, Taulantit Xhakës.

Ata janë në qendër jo vetëm të mediave shqiptare por edhe të huaja që I përcjellin vahzdimisht çiftin, shkruan ORAinfo.

Arbnora edhe pse është rritur jashtë ajo gjithmonë na ka treguar sa e lidhur është me Kosovën dhe familjen e Taulantit.

E sot ajo I ka ftuar ata për drekë ku ka përgatitur ushqimin më të shijshëm për ta./ORAinfo/

Komento: